Bank PEKAO S.A. sprzedaje nieruchomości

Zespół komunikaty.pl
18.02.2016 , aktualizacja: 18.02.2016 14:21
A A A
Nieruchomości Banku PEKAO S.A.

Nieruchomości Banku PEKAO S.A. (Bank PEKAO S.A.)

Bank Pekao S.A ogłasza kolejne przetargi. Dawne oddziały banku między innymi w Warszawie, Poznaniu i Łodzi zostały wystawione na sprzedaż!
Lokale użytkowe, mieszkania i działka należące do Banku PEKAO S.A zostały poddane postępowaniu przetargowemu. Oferowane nieruchomości znajdują się w kilku polskich miastach. Przeważająca część nieruchomości to dawne oddziały banku między innymi w Warszawie, Olsztynie, Poznaniu, Płocku, Łódzi, Jeleniej Górze. Bank oferuję także działkę w Warszawie oraz mieszkania w Jeleniej Górze, Rzeszowie i Sanoku. Najmniejsza nieruchomość ma powierzchnię 34,31 m kwadratowych, natomiast największa 3318 metrów kwadratowych. Przetargi mają charakter nieograniczony, zostaną rozstrzygnięte na przełomie lutego i marca 2016. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest wniesienie wadium.

Przetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w OlsztyniePrzetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w WarszawiePrzetarg PEKAO S.A Działka i dom w WarszawiePrzetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w WarszawiePrzetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w PoznaniuPrzetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w PłockuPrzetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w PłockuPrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w ŁodziPrzetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w Jeleniej GórzePrzetarg PEKAO S.A Mieszkanie w Jeleniej GórzePrzetarg PEKAO S.A Mieszkanie w RzeszowiePrzetarg PEKAO S.A Mieszkanie w SanokuZobacz także