Partnerzy serwisu:
W kwietniu 2016 roku odbędzie się przetarg nieograniczony na sprzedaż działek zabudowanych domem wczasowym na terenie Międzyzdrojów. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 154 700 00 zł.

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych zakupem obiektów związanych z turystyką nad Bałtykiem! Gmina Międzyzdroje ogłosiła przetarg na sprzedaż dwóch działek wraz budynkiem wczasowym znajdujących się na terenie miasta. Oferowane w postępowaniu przetargowym działki mają powierzchnie 729 oraz 91 metrów kwadratowych. Budynek wczasowy został wybudowany w 1945 roku, posiada trzy kondygnacje naziemne, w tym także poddasze, które ma charakter użytkowy. Powierzchnia domu wczasowego wynosi 771,20 metrów kwadratowych.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Międzyzdrojach odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach (ul. Książąt Pomorskich 5). Postępowanie ma charakter przetargu nieograniczonego. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie do dnia 31 marca 2016 wadium w wysokości 154.700,00zł. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1.547.000,00 zł.

Przetarg w Międzyzdrojach Sprzedaż działki z budynkiem wczasowym

Przetarg w Międzyzdrojach Sprzedaż działki z budynkiem wczasowym

 • Ambasada USA sprzedaje meble i sprzęt AGD

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie ogłosiła sprzedaż aukcyjną mebli domowych, biurowych oraz sprzętu AGD. Przedmioty będzie można kupić 30 stycznia od godziny 10:00.
  Ambasada USA sprzedaje meble
 • Działka w sąsiedztwie skoczni narciarskiej w Zakopanem

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Działka znajdująca się w pobliżu kompleksu skoczni narciarskich w Zakopanem została poddana licytacji komorniczej. Cena wywoławcza wynosi 34.244,25 złotych.
  Licytacja komornicza w Zakopanem
 • Przedłużenie terminu związania ofertą

  Zamówienia publiczne
  Marek Okniński
  Zamawiający określa termin związania ofertą złożoną przez wykonawcę zamówienia publicznego ofertą. Swoboda zamawiającego jest jednak ograniczona.
  Przedłużenie terminu związania ofertą
 • Zmiany w Pzp w 2016 roku

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Od 1 stycznia 2016 roku obowiązują nowe przepisy regulujące postępowania z zakresu Pzp.
  Pzp