Partnerzy serwisu:
Działka znajdująca się w pobliżu kompleksu skoczni narciarskich w Zakopanem została poddana licytacji komorniczej. Cena wywoławcza wynosi 34.244,25 złotych.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Waldemar Hosiawa ogłosił do publicznej wiadomości informację o licytacji komorniczej działki w znajdującej się na zboczu góry Krokiew (ul. Pod Skocznią), 1,5 km od centrum Zakopanego. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie kompleksu skoczni narciarskich, stoków oraz strefy gastronomiczno-usługowej. Oferowana działka jest niezabudowana, nie posiada także bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Cena nieruchomości została oszacowana na 45.659,00 zł., zaś jej cena wywoławcza wynosi 34.244,25 zł. Pierwsza licytacja komornicza oferowane nieruchomości odbędzie się w dniu 16 lutego 2016 roku o godzinie 13:30 w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Waldemar Hosiawa, ul. Nowotarska 26a. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie rękojmi w wysokości 4.565,90 w gotówce lub na rachunek bankowy.

 • Przedłużenie terminu związania ofertą

  Zamówienia publiczne
  Marek Okniński
  Zamawiający określa termin związania ofertą złożoną przez wykonawcę zamówienia publicznego ofertą. Swoboda zamawiającego jest jednak ograniczona.
  Przedłużenie terminu związania ofertą
 • Zmiany w Pzp w 2016 roku

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Od 1 stycznia 2016 roku obowiązują nowe przepisy regulujące postępowania z zakresu Pzp.
  Pzp
 • Przetarg na sprzedaż działek w Świnoujściu

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Świnoujście ogłosiła przetarg na sprzedaż działek znajdujących się w odległości 100 metrów od morza.
  Nieruchomości w Świnoujściu
 • Przetarg na sprzedaż hal magazynowych w Zabrzu

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Prezydent Miasta Zabrze ogłosił kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. Oferowane nieruchomości to działki oraz budynki magazynowo-użytkowe wybudowane na potrzeby kopalni.
  Sprzedaż hal magazynowych w Zabrzu