Przetargi w Bydgoszczy

Zespół Komunikaty.pl
09.03.2016 , aktualizacja: 09.03.2016 11:28
A A A
Przetargi w Bydgoszczy

Przetargi w Bydgoszczy (fot.Shutterstock)

Nieruchomości na terenie Bydgoszczy zostały wystawione na sprzedaż w drodze przetargu. Zainteresowani mogą zakupić działki, lokale mieszkalne oraz wydzierżawić grunty.
Miasto Bydgoszcz ogłosiło kilkanaście przetargów na sprzedaż nieruchomości położonych na terenie miasta. W sprzedaży są mieszkania, pustostany oraz działki. Istnieje także możliwość dożywotniej dzierżawy gruntów w celu prowadzenia na ich terenie letnich ogródków gastronomicznych. Większość postępowań ma charakter przetargów ustnych nieograniczonych.

Przetarg w Bydgoszczy Lokal mieszkalny w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działka w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Lokal mieszkalny w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działka w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działka w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Lokal mieszkalny w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Grunty w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Grunty w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyPrzetarg w Bydgoszczy Działki w BydgoszczyZobacz także