Nowelizacja Prawa zamówień publicznych
24 grudnia 2013 r. weszła w życie nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych. Ustawa zawiera szereg istotnych przepisów dotyczących ochrony praw podwykonawców zamówień publicznych.
24 grudnia 2013 r. weszła w życie nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych. Ustawa zawiera szereg istotnych przepisów dotyczących ochrony praw podwykonawców zamówień publicznych.
Czy uda się zmienić zasady prowadzenia przetargów w Polsce? Jest na to szansa, ale proponowane właśnie zmiany nie są dla polskich firm wystarczające.
Jest przetarg na budowę obwodnicy Inowrocławia. Oczekiwana od lat przez mieszkańców tego miasta inwestycja wchodzi w etap realizacji.
W przetargu na sprzedaż budynku, w którym mieści się katowicki szpital urologiczny, nie złożono ani jednej oferty. Od potencjalnych kupców miasto żądało zbyt wielu pieniędzy.
Drogowcy ogłosili przetargi na budowę dwóch kolejnych odcinków drogi ekspresowej. To ponad 25 kilometrów
Magistrat nie rezygnuje z Białostockiego Roweru Miejskiego. Właśnie ogłoszono drugi przetarg na wyłonienie operatora. Za pierwszym razem, choć oferty były, okazało się, że firmy chciały więcej, niż miasto było skłonne wydać.
Poprawa formularza ofertowego jest dopuszczalna gdy nie spowoduje istotnych zmian w ofercie.
Po dwóch nieudanych podejściach do sprzedaży nieruchomości przy Tumskiej 4 w Płocku PZU Życie nie zamierza już wystawiać jej do przetargu.
Zamawiający, który wcześniej rozwiązał umowę z określonym wykonawcą jest zobowiązany wykluczyć go postępowania o udzielenie zamówienia, ale tylko wtedy gdy spełnione zostaną trzy przesłanki.
Centralne Biuro Antykorupcyjne skontrolowało państwowy Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach. Według agentów publiczna placówka przez kilka lat wydała 23 miliony złotych bez przetargów na zakupy różnych materiałów - dowiedziała się ?Gazeta?. Szefostwo instytutu sprawy na razie nie skomentowało
Na adres
wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie chęci
otrzymywania alertów.
Prosimy o potwierdzenie w ciągu 24 godzin.