Drogowy rozmach rządu. Będzie 57 km autostrad i 1173 km ekspresówek
W tym roku zostaną ogłoszone przetargi na budowę autostrady A1 z Pyrzowic do Częstochowy oraz niemal 500 km kolejnych dróg ekspresowych. Dziś na ich ogłoszenie ma zezwolić rząd.
W tym roku zostaną ogłoszone przetargi na budowę autostrady A1 z Pyrzowic do Częstochowy oraz niemal 500 km kolejnych dróg ekspresowych. Dziś na ich ogłoszenie ma zezwolić rząd.
Naczelnik wydziału edukacji w ostrowieckim starostwie i sekretarz powiatu wygrali przetargi na realizację dwóch części dużego projektu edukacyjnego. Ogłosiła go szkoła z Ostrowca Świętokrzyskiego podległa właśnie starostwu. - Wybrano fachowców - tłumaczy starosta. A poseł PiS już zawiadomił Centralne Biuro Antykorupcyjne.
W poniedziałek rano na przetarg na sprzedaż zajezdni przy al. Kraśnickiej w Lublinie przyszli tylko dziennikarze. Już po raz drugi okazało się, że nie ma kupca chętnego na teren, który według ratusza jest gratką dla inwestorów.
Zamawiający ma prawo zatrzymać wadium wraz z odsetkami wtedy, gdy wykonawca...
Samolot Mig-21 może wkrótce zniknąć sprzed Hali Sportowej na al. Politechniki. Agencja Mienia Wojskowego wystawiła go na przetarg. Jutro zostaną otwarte oferty.
Płockie zoo szykuje się do budowy wybiegu dla panter śnieżnych i tygrysów syberyjskich. Właśnie został ogłoszony przetarg na wykonawcę, a obiekt ma powstać do końca roku.
Sprawozdanie z udzielonych zamówień publicznych powinno zawierać, oprócz zamówień, do których stosuje się ustawę Prawo zamówień publicznych, również m.in. te, których wartość nie przekraczała 14 000 euro.
Właśnie ogłoszony został przetarg na budowę drogi, która połączy nowe rondo u zbiegu ul. Kiełczowskiej i Krzywoustego ze skrzyżowaniem ul. Gorlickiej i Mulickiej
Koleje Mazowieckie rozstrzygnęły dwa przetargi warte w sumie pół miliarda złotych. Za tę kwotę kupią 22 piętrowe wagony i dwie lokomotywy tzw. typu ?push-pull? oraz wyremontują 72 wysłużone elektryczne składy.
SN stanął na stanowisku, iż określenie w ofercie ceny brutto z uwzględnieniem nieprawidłowej stawki podatku od towarów i usług stanowi błąd w obliczeniu ceny, jeżeli brak jest ustawowych przesłanek wystąpienia omyłki.
Na adres
wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie chęci
otrzymywania alertów.
Prosimy o potwierdzenie w ciągu 24 godzin.