Drugi tor do Warszawy za pięć lat. Według planu
Przetargi na wykonanie projektu modernizacji linii kolejowej nr 8 z Warszawy Okęcia do Radomia rozstrzygnięte. Inwestor: Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem
Przetargi na wykonanie projektu modernizacji linii kolejowej nr 8 z Warszawy Okęcia do Radomia rozstrzygnięte. Inwestor: Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem
Sześć firm z kraju i zagranicy chce zaprojektować nową siedzibę dla szpitala dziecięcego w Kielcach. Wszystko wskazuje, że za drugim podejściem uda się rozstrzygnąć ten przetarg.
Cztery firmy stanęły w przetargu na siedem nowych niskopodłogowych tramwajów dla Częstochowy: trzy polskie oraz konsorcjum polsko-chorwackie. Ceny wahają się od 7,2 do 9 mln zł za sztukę.
Żadna firma nie odwołała się od przetargu na budowę Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Dzięki temu inwestycja ruszy jeszcze w tym roku i zakończy się w 2013 r. ECS zbuduje warszawska firma Polimex-Mostostal.
W przypadku wynagrodzenia kosztorysowego zmiana wynagrodzenia powinna być określona aneksem do umowy. Zmiana wynagrodzenia w oparciu o faktycznie wykonane jednostki przedmiarowe nie stanowi wynagrodzenia za roboty dodatkowe
Urzędowi Gminy w Gorzycach udało się rozstrzygnąć przetarg na remont tylko jednej ze szkół zniszczonych przez powódź. Na pozostałe nie ma chętnych
Uniwersytet w Białymstoku ogłosił w poniedziałek długo wyczekiwany przetarg na budowę kampusu.
15 sierpnia 2010 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisał ustawę z dnia 06 sierpnia 2010 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę o finansach publicznych.
Sąd uznał, że Koleje Mazowieckie nie mogły unieważniać przetargu na 16 pociągów, który wygrał szwajcarski Stadler. Producent domaga się podpisania umowy.
Do końca miesiąca okaże się, kto będzie zarządzał ogromnym centrum logistycznym w pobliżu gdańskiego portu
Na adres
wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie chęci
otrzymywania alertów.
Prosimy o potwierdzenie w ciągu 24 godzin.