Autostrada A2 do stolicy ma już opóźnienia
Wciąż nie można na dobre zacząć budowy dwóch odcinków autostrady z Łodzi do Warszawy. Wbrew obietnicom nie ma jeszcze wszystkich pozwoleń
Wciąż nie można na dobre zacząć budowy dwóch odcinków autostrady z Łodzi do Warszawy. Wbrew obietnicom nie ma jeszcze wszystkich pozwoleń
Austriacka firma Kapsch wygrała zorganizowany przez GDDKiA przetarg na budowę systemu elektronicznego poboru opłat na autostradach dla samochodów ciężarowych i autobusów - dowiedziała się w piątek wieczorem ?Gazeta?
Urząd marszałkowski zarządził kontrolę przetargu w szpitalu przy al. Kraśnickiej. Zrobił to po interwencji minister do walki z korupcją Julii Pitery. Na naszą publikację w tej sprawie marszałek nie zareagował
Politechnika Gdańska rozpoczęła procedurę przetargową na budowę nowego obiektu dydaktycznego - Centrum Nanotechnologii. ...
Zarząd województwa rozstrzygnął przetarg na dostawę ponad 2,3 tys. tablic interaktywnych. Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm Talex z Poznania i PC Factory z Warszawy.
ZDM rozstrzygnął przetarg na budowę nowego mostu nad ul. Kobiałka, który dwa lata temu zaczął walić się pod samochodami.
Udzielenie zamówienia dodatkowego musi być ściśle związane z prawidłowym wykonaniem zamówienia podstawowego. Oznacza to, że nie może służyć jedynie poprawieniu parametrów zamówienia podstawowego czy rozszerzeniu jego zakresu o elementy, bez których zamówienie podstawowe może funkcjonować.
Przetarg na dostawę dla Częstochowy niskopodłogowych i klimatyzowanych tramwajów wygrała bydgoska firma Pesa - krajowy potentat w tej branży. Cena jest tak korzystna, że MPK zaczęło się zastanawiać, jak powiększyć zamówienie.
Już po raz trzeci przetarg na dostawę autobusów do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego wygrała firma EvoBus, która handluje pojazdami niemieckiego producenta. Za pięć miesięcy na krakowskich pojawi się 16 mercedesów wyposażonych m.in. w klimatyzację
Były dyrektor zielonogórskiego Zespołu Szkół Technicznych bez przetargu wybrał swojego kolegę na koordynatora projektu wartego blisko 1,4 mln zł. Ten potem zatrudnił dyrektora. Po artykule ?Gazety? prokuratura wszczyna śledztwo.
Na adres
wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie chęci
otrzymywania alertów.
Prosimy o potwierdzenie w ciągu 24 godzin.