Partnerzy serwisu:
28 kwietnia w Kłodzku odbędzie się licytacja hotelu Dwór Elizy wraz z Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych. Suma oszacowania wynosi 20 884 847,73 zł.

Nieruchomość położona w miejscowości Długopole Zdrój przy ulicy Zdrojowej 20 została poddana licytacji komorniczej. Postępowanie dotyczy sprzedaży działki wraz ze znajdującym się na jej terenie hotelem. Dwór Elizy posiada bogatą ofertę usługową, w tym: basen, sauny, Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych, kawiarnię oraz cukiernię. Gabinety są wyposażone w profesjonalny sprzęt i najwyższej klasy kosmetyki. Suma oszacowania nieruchomości wynosi 20 884 847,73 zł. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie rękojmi w wysokości 2 088 484,77 zł. Licytacja nieruchomości odbędzie się 28 kwietnia 2016 roku o godzinie 12:50 w sali 218 w budynku Sądu Rejonowego w Kłodzku, przy ul. Bohaterów Getta 15.

 • Przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Powstanie tunel łączący Świnoujście z południem kraju. GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę tunelu drogowego pod Świną.
  Przetarg w Świnoujściu
 • Pensjonat w Wiśle od PEKAO S.A.

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A. ogłosił przetarg nieograniczony na uzyskanie prawa użytkowania wieczystego działek z zabudowaniami na terenie Wisły. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
  Działki w Wiśle
 • Działka przy zbiorniku wodnym "Topola"

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Przetarg na sprzedaż działki w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego "Topola" w województwie dolnośląskim. Teren nieruchomości może zostać wykorzystany do zabudowy usługowej, w tym turystyki i rekreacji.
  Działka nad zbiornikiem wodnym Topola
 • Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. sprzedaje nieruchomości w polskich miastach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. ogłosił postępowania przetargowe na sprzedaż budynków o charakterze biurowo-usługowych na terenie Warszawy, Wrocławia oraz Poznania.
  Nieruchomości od Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A.