Partnerzy serwisu:
Wyciągi orczykowe "IZERY" oraz "MIMOZA" znajdujące się na terenie Świeradowa Zdroju zostały wystawione na sprzedaż. Cena szacunkowa wynosi 20.000,00 złotych.

Syndyk Masy upadłości WERTEX POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. k w upadłości likwidacyjnej ogłosił sprzedaż urządzeń znajdujących się na terenie miejscowości Świeradów Zdrój. Na nowych właścicieli czekają:

- wyciąg orczykowy "IZERY", wyprodukowany w roku 1979, jego wartość szacunkowa wynosi 20.000,00 złotych

- wyciąg orczykowy FAMPA ("MIMOZA"), wyprodukowany w roku 1979 wraz ze skuterem śnieżnym "BOMBARDIER", maszyną do ubijania śniegu ROLBA TURBOTRAC TT 260, rok prod. 1987, wartość szacunkowa maszyn wynosi 20.000,00 złotych,

 • Przetargi w PEKAO S.A.

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie kilku polskich miast. Na nabywców czekają lokale użytkowe, lokale biurowe oraz mieszkania.
  Przetarg w PEKAO S.A.
 • Przetargi we Wrocławiu

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Prezydent Wrocławia ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowych właścicieli czekają grunty, lokale użytkowe i mieszkania.
  Przetargi we Wrocławiu
 • Gdański Uniwersytet Medyczny sprzedaje działki

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Gdański Uniwersytet Medyczny ogłosił przetargi na sprzedaż działek znajdujących się na terenie miasta. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 13 878 m2. Warunkiem udziału jest wpłacenie wadium.
  Gdański Uniwersytet Medyczny sprzedaje działki
 • Hotel w Bochni

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Hotel ?Florian? w Bochni wystawiony na sprzedaż w drodze przetargu. Cena wywoławcza 3 500 000,00 złotych. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10% wartości nieruchomości.
  Hotel w Bochni