Partnerzy serwisu:
Burmistrz Miasta Żary ogłosił przetarg na sprzedaż budynków dawnej szkoły. Postępowanie ma charakter nieograniczony. Cena wywoławcza 900.000,00 złotych.

Nieruchomość położona jest na terenie miejscowości Żary przy ulicy Witosa 25 . Całkowita powierzchnia działki wraz z budynkami wynosi 0,8435ha. Oferta sprzedaży dotyczy :

a) budynku głównego (siedziba dawnej szkoły), w którym znajdują się:

- piwnica: 16 pomieszczeń w tym magazyn opału, kotłownia, korytarz,

- partner: biblioteka, holl, korytarz, toalety, magazynek, zaplecze biblioteki,

- I piętro: 4 klasy, gabinet, antresola, korytarz, dyżurka, sekretariat, korytarz, gabinet dyrektora, pokój nauczycielski, kuchnia, archiwum, korytarz, W.C, biuro;

c) budynku sali gimnastycznej: przedsionek, hall, sanitariaty, szatnia, sanitariaty , szatnia , korytarz, sala, magazyn podręczny

Na terenie działki znajdują się liczne drzewa o charakterze parkowym.

Przetarg nieograniczony

Postępowanie ma charakter przetargu ustnego, nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 900.000,00 złotych. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej. Rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 14 września 2016 r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żarach. Szczegółowe informacje na temat nieruchomości można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Architektury i Zasobów Komunalnych Urzędu Miejskiego w Żarach, pokój 213b, tel. 068 470 83 19

 

Przetarg w Żarach Sprzedaż szkoły

 • Sprzedaż ośrodków wypoczynkowych

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Nadleśnictwo w Krośnie ogłosiło przetarg na sprzedaż działki wraz z budynkami dawnych ośrodków wypoczynkowych.
  Sprzedaż ośrodków wypoczynkowych
 • Hotel i Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Hotel wraz z infrastrukturą rekreacyjną na terenie Długopola Zdrój zostały wystawione na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie rękojmi w wysokości 2 088 484,77 zł.
  Hotel na sprzedaż
 • Działki nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Gmina Miasta Świnoujście ogłosiła przetarg na sprzedaż działek budowlanych na terenie miasta. Warunkiem udziału w przetargach jest wniesienie wadium.
  Działki w Świnoujściu
 • Pałac na sprzedaż

  Zamówienia publiczne
  Jarosław Cajsel
  Kompleks pałacowo-parkowy znajdujący się w Dobroszynie został wystawiony na sprzedaż w drodze rokowań. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie zaliczki w wysokości 300.000,00 zł.
  Sprzedaż zespołu pałacowego