Partnerzy serwisu:
Warsztat i hale magazynowe na terenie miejscowości Łękno zostały wystawione na sprzedaż. Termin składania ofert upływa 31 sierpnia 2016 roku.

Syndyk masy upadłości Hurtownia Opon MOTO - GUM sp.z.o.o ogłosił sprzedaż działek w miejscowości Łękno koło Zaniemyśla. Na terenie działek znajdują się następujące budynki:

- budynek warsztatowo-biurowy

- hale namiotowe

- wyposażenie obiektu - w tym meble komputery itd.

Nowy właściciel otrzyma także prawo własności do znaku towarowego spółki oraz dwa nośniki reklamowe na terenie miejscowości Zaniemyśl. Działki, na których znajdują się nieruchomości sa ogrodzone i wyposażone w bariery alarmowe i monitoring. Ceny wywoławcze zaczynają się od 1.350.000,00 PLN netto. Oferty kupna można składać do dnia 31 sierpnia 2016.

 • Hotel z aquapatkiem wystawione na sprzedaż!

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Hotel Plazza na terenie Ostródy czeka na nowego właściciela. Cena oszacowania wynosi: 30.966.000,00 zł.
  Sprzedaż hotelu z aquaparkiem
 • Szkoła na sprzedaż!

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Burmistrz Miasta Żary ogłosił przetarg na sprzedaż budynków dawnej szkoły. Postępowanie ma charakter nieograniczony. Cena wywoławcza 900.000,00 złotych.
  Szkoła wystawiona na sprzedaż
 • Hotel i Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Hotel wraz z infrastrukturą rekreacyjną na terenie Długopola Zdrój zostały wystawione na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie rękojmi w wysokości 2 088 484,77 zł.
  Hotel na sprzedaż
 • Pałac na sprzedaż

  Zamówienia publiczne
  Jarosław Cajsel
  Kompleks pałacowo-parkowy znajdujący się w Dobroszynie został wystawiony na sprzedaż w drodze rokowań. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie zaliczki w wysokości 300.000,00 zł.
  Sprzedaż zespołu pałacowego