Nieruchomości w Gdańsku

Zespół komunikaty.pl
24.02.2016 , aktualizacja: 24.02.2016 10:42
A A A
Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku

Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku (fot.Shutterstock)

Urząd Miasta Gdańska ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Na nowych właścicieli czekają działki budowlane, mieszkania oraz lokale użytkowe.
Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości na terenie Gdańska będą miały okazję na dokonanie transakcji. Urząd Miasta Gdańska ogłosił do publicznej wiadomości informację o kilku przetargach dotyczących sprzedaży nieruchomości w różnych lokalizacjach Gdańska. Oferowanie w postępowaniach nieruchomości to przede wszystkim działki budowlane oraz budynki o charakterze mieszkalno-użytkowym. Powierzchnia najmniejszej nieruchomości obejmuje 92,35 metrów kwadratowych, a największej 4324 metry kwadratowe. Większość przetargów ma charakter ustny nieograniczony. Warunkiem udziału jest wpłacenie wadium. Postępowania zostaną rozstrzygnięte w dniach 25 oraz 17 marca 2016 roku.

Przetarg w Gdańsku Działka w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Mieszkanie w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działka w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Budynki mieszkalno-usługowe w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuPrzetarg w Gdańsku Działki budowlane w GdańskuZobacz także
Ogłoszenia różne