Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących zasób gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 3 części

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: 39/22 – Dostawa cystoskopów giętkich dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Modernizacja budynku przy ul. Rynek 4 wraz z otoczeniem – wykonanie windy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Modernizacja budynku przy ul. Rynek 4 wraz z otoczeniem – wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wyposażenie miejskiego centrum monitoringu w ramach zadania inwestycyjnego pn.” Budowa systemu monitoringu miejskiego”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi: część 1 - w zakresie terapii neurologopedycznej, część 2 - w zakresie rehabilitacji w kombinezonie DUNAG II

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Opracowanie i wykonanie kompletnej dok. projektowo-kosztorysowej dla lok. mieszk. (pustostanów) nr 5 i 8 w budynku przy ul. Leszczyńskiej 21 w Bielsku-Białej wraz z wymaganymi przepisami opiniami.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonanie świetlnej dekoracji świątecznej ulic i placów Bielska-Białej – dwie części postępowania

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Remont 10 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 3 części – etap XVII/2022

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.