Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników PW

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa pościeli i odzieży medycznej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa odzieży, obuwia ochronnego i roboczego oraz akcesoriów ochronnych: część 9 - trzewiki i buty gumowe”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa odzieży i obuwia roboczego oraz ochronnego dla pracowników MSZ Olsztynie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sortów mundurowych leśnika, odzieży roboczej i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Nadleśnictwa Ełk w 2023 r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa sprzętu pożarniczego oraz odzieży specjalnej dla strażaków z możliwością zastosowania prawa opcji

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa odzieży ochronnej dla personelu NIO-PIB O/Kraków

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa i sprzedaż wraz z transportem odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego i ochronnego, środków ochrony indywidualnej dla pracowników MZUK w Sosnowcu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa opatrunków, materiałów obłożeniowych, odzieży medycznej i pasków do glukometrów

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.