Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Przetworzenie dotychczasowego zbioru baz danych EGiB do postaci zintegrowanej bazy powiatowej prowadzonej przez Starostę Lubaczowskiego”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa i przebudowa dróg w miejscowości Stare Draganie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sprzedaż (wykonanie) i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych oraz bezpłatny odbiór wycofanych z użytku (zużytych) tablic rejestracyjnych do Starostwa Powiatowego we Wrześni.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Modernizacji odcinka drogi powiatowej nr 2918P w m. Lipie”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa powszechnie dostępnego miejsca rekreacji w miejscowości Kroszewo oraz terenowych urządzeń rekreacyjnych na plaży gminnej w miejscowości Dreństwo

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Rozbudowa publicznej drogi gminnej numer 287047P oraz numer 287001P w Krzyszczewie_postepowanie_2

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Wrocławskiego Zespołu Żłobków z podziałem na 2 części.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa cystoskopów giętkich - 10 sztuk dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa przeprowadzenia działań promocyjnych obejmujących różnego rodzaju publikacje merytoryczne oraz reklamę w czasopiśmie branżowym oraz na portalu powiązanym z czasopismem

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa serwera sprzętowego

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.