Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zrzeszeni” w Bydgoszczy ogłasza pisemne  przetargi nieograniczone na wykonanie robót remontowych 

Przetargi Przetargi na usługi
Partner Logo

MSM „ENERGETYKA” ogłasza rozpoczęcie postępowania przetargowego na dostawę i wymianę wodomierzy lokalowych z nakładkami radiowymi

Przetargi Przetargi na dostawę

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rozstaje” ogłasza przetargi nieograniczone na wykonanie remontów

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa środków dezynfekcyjnych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej w ramach realizacji projektu „Modernizacja i rozbudowa Centrum Oświatowego"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych – postępowanie powtórzone

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTOSOWANIE BOK W BISKUPCU DO NOWOCZESNEJ DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wiosenne i letnie nasadzenia kwiatów na terenie miasta Słubice.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup i dostawa żywnosći

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.