Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach w Bydgoszczy

Poszukujesz najbardziej aktualnych ogłoszeń dotyczących przetargów w Bydgoszczy? Wpisujesz w wyszukiwarkę: „Bydgoszcz przetargi”, „aktualne przetargi Bydgoszcz” i podobne hasła? Śledzisz lokalny rynek przetargów w Bydgoszczy i najbliższej okolicy? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz twierdząco, albo po prostu lubisz być na bieżąco z zamówieniami publicznymi w swoim mieście, to serwis komunikaty.pl powstał z myślą o Tobie!

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Modernizacja systemu SSWiN oraz wykonanie instalacji systemu przeciwzalaniowego w budynkach O/ZUS Bydgoszcz i TJO

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Materiały eksploatacyjne w procesach sterylizacji i dezynfekcji

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Realizacja robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa zagospodarowania terenu kompleksu dla potrzeb Probostwa Garnizonu Bydgoszcz” – zadanie 11697.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Usługa opracowanie dokumentacji projektowych dla WSOZ w Bydgoszczy-2”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu skweru Alojzego Bukolta w Bydgoszczy wraz z wykonaniem tężni solankowej (Program BBO)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywne dostawy mięsa, wędlin i drobiu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie miniboiska w parku rekreacji przy ul. Kossaka w Bydgoszczy (Program BBO)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wynajem z obsługą materiałowo-serwisową urządzenia do kolorowego i czarno-białego druku książek

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa sygnalizacji świetlnej na drodze wojewódzkiej Nr 240 na skrzyżowaniu z DP 1030C (ul. Strażacka i Słoneczna) w m. Bysław

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa wyposażenia kuchennego dla Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy

Przetargi Przetargi na dostawę

Informacje o atrakcyjnych przetargach w Bydgoszczy znajdziesz w serwisie komunikaty.pl za pomocą kilku kliknięć, dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Bazę przetargów w Bydgoszczy można filtrować według kryteriów, którymi są: numer zamówienia, data publikacji, data przetargu, tryb postępowania, branża czy kategoria ogłoszeniodawcy. Filtrowanie pozwoli wyświetlać dokładnie takie ogłoszenia o przetargach z Bydgoszczy, które spełniają kryteria wyszukiwania. A jeśli zechcesz poszerzyć poszukiwania, w serwisie komunikaty.pl znajdziesz ogłoszenia dotyczące zamówień publicznych z całej Polski.

Zgodnie z prawem zamówień publicznych zamawiający ma obowiązek poinformować o tym w ogłoszeniu o przetargu co najmniej na dwa tygodnie przed jego rozpoczęciem. W Bydgoszczy jest wiele instytucji, urzędów administracji państwowej i samorządowej, spółdzielni mieszkaniowych i innych potencjalnych zamawiających, którymi są podmioty publiczne. Bieżące śledzenie publikowanych przez nich ogłoszeń jest czasochłonne, wymaga wiele pracy i determinacji. Alerty serwisu komunikaty.pl, które można otrzymywać bezpośrednio na adres mailowy sprawiają, że będziesz zawsze na bieżąco i żaden przetarg w Bydgoszczy Ci nie umknie.