Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywna dostawa środków czystości i sprzętu gospodarczego zwanych dalej produktami, transportem Wykonawcy do 22 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SPZOZ w Ciechocinku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa środków czystości i chemii gospodarczej dla Grupy Zakupowej organizowanej przez GPP Sp. z o.o. w 2023 roku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH NA POTRZEBY SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W OBROWIE W 2023 ROKU

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wypożyczenie projektorów na 2023 r. wraz z obsługą na potrzeby Opery Nova w Bydgoszczy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa przyszkolnej infrastruktury sportowej na działce nr 18/1 w miejscowości Gródek

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup paliwa do pojazdów jednostek organizacyjnych Gminy Lipno

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTAWA MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH NA POTRZEBY UKW W BYDGOSZCZY

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Urządzenia i oprogramowanie komputerowe”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa pomocy dydaktycznych - sprzętu laboratoryjnego dla szkół z terenu gminy-miasto Grudziądz w ramach projektu realizowanego przez gminę-miasto Grudziądz

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju opałowego do placówek oświatowych i placówek kultury na terenie Gminy Lipno

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.