Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Kredyt długoterminowy w kwocie 1.365.250,00 z przeznaczeniem na: 97.680,00 na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz 1.267.570,00 spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tyt. Kredytów.”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usługi serwisu powdrożeniowego systemu INFOR LN na okres 12 miesięcy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa opaski dzianej, prześcieradła, serwety jałowej i waty celulozowej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa różnych artykułów spożywczych, w tym jaj.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie usług przewozu regularnego na linii autobusowej P-1 w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Piastowa

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w gminie Wierzbno

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług sprzątania siedzib ZGN przy ulicach (...) wraz z myciem okien na ww. obiektach (w podziale na 2 części)

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: DOSTAWA MATERIAŁÓW HYDRAULICZNYCH

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usługi cateringowej do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Puszcza Mariańska.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług kafeteryjnych dla pracowników i byłych pracowników (emerytów, rencistów) UOKiK realizowane poprzez dostęp do cyfrowej platformy świadczeń pozapłacowych

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.