Licytacja nieruchomości w Zakopanem i okolicach

Zespół komunikaty.pl
16.11.2015 , aktualizacja: 13.11.2015 12:17
A A A
widok na Tatry

widok na Tatry ([fot.Shutterstock])

Na terenie Zakopanego i okolic w najbliższym czasie odbędą się licytacje nieruchomości. Wśród opublikowanych ofert znajdują się działki i lokale mieszkalne.
Dobra wiadomość dla osób poszukujących działek na terenie Podhala. Waldemar Hosia - Komornik sądowy przy Sadzie Rejonowym w Zakopanem, ogłosił licytację nieruchomości znajdujących się na terenie: Zakopanego, Czarnej Góry, Kościeliska i Białego Dunajca. Mieszkanie ma powierzchnię 54,86 m2 , natomiast powierzchnia największej działki wynosi 1 759 m2.

Podstawą uczestnictwa w licytacji komorniczej każdej z tych nieruchomości jest wniesienie rękojmii w wysokości 10% wartości licytowanych nieruchomości. Licytacje odbędą się 17,24,25 listopada, 2,15 grudnia i 14 stycznia 2016.

Licytacja komornicza : Licytacja działki w ZakopanemLicytacja komornicza : Licytacja działki w Czarnej GórzeLicytacja komornicza : Licytacja działki w Czarnej GórzeLicytacja komornicza : Licytacja działki w KościeliskuLicytacja komornicza : Licytacja działki w Zakopanem z budynkiem mieszkalnymLicytacja komornicza : Licytacja działki w ZakopanemLicytacja komornicza : Licytacja działki w Białym DunajcuLicytacja komornicza : Licytacja działki w ZakopanemLicytacja komornicza : Licytacja działki w Zakopanem z budynkiem mieszkalnymLicytacja komornicza : Licytacja lokalu mieszkalnego w ZakopanemLicytacja komornicza : Licytacja RzepiskaZobacz także
Ogłoszenia różne