W dniach 24-26 czerwca br. w Zakopanem odbędzie się 13 konferencja ?Miasta w Internecie?, największe w Polsce forum debaty nad wykorzystaniem teleinformatyki na rzecz modernizacji administracji publicznej, stymulowania rozwoju gospodarczego polskich regionów oraz poprawy jakości życia mieszkańców miast i wsi. Tegoroczna edycja konferencji odbywa się pod hasłem: SKUTECZNOŚĆ - KREATYWNOŚĆ - WIEDZA. Samorządy wobec wyzwań e-Rozwoju. Patronat honorowy nad konferencja przyjął Grzegorz Schetyna, wicepremier, minister spraw wewnętrznych i administracji.
08 maja 2009 | 00:00