Nowe autobusy trafią do Gdańska
Do końca tego roku Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku chce wymienić wszystkie swoje autobusy na niskopodłogowe. Ważnym krokiem w tym kierunku będzie zakup 45 fabrycznie nowych pojazdów, na których zakup ogłoszono już przetarg.