Partnerzy serwisu:
Przetarg to jedno z podstawowych pojęć z zakresu Pzp. Poniżej ustawowa definicja przetargu oraz rozróżnienie dopuszczonych przez Pzp trybów przetargu.

Przetarg - kolokwialnie - określenie procedur zmierzających do konkurencyjnego wyboru wykonawcy zamówienia. Ustawa Prawo zamówień publicznych przewiduje dwa tryby przetargowe - przetarg nieograniczony i przetarg ograniczony.

  • Oferta przetargowa

    oferta przetargowa
    Marek Okniński
    Oferta przetargowa to jedno z najważniejszych pojęć z zakresu Pzp. Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego jak zgodnie z prawem przygotować ofertę przetargową.
    Oferta przetargowa
  • Oferta równoważna

    oferta równoważna
    Marek Okniński
    Oferta równoważna to jedno z ważniejszych pojęć z zakresu postępowania przetargowego, Szczegółowe regulacje prawne dotyczące oferty równoważnej znajdziesz poniżej.
    Oferta równoważna
  • Ogłoszenie o przetargu

    ogłoszenie o przetargu
    Marek Okniński
    Ogłoszenie o przetargu to jedno z podstawowych elementów procedury przetargu. Szczegółowe informacje związane z ogłoszeniem o przetargu znajdziesz poniżej.
  • Ogłoszenie o zamówieniu

    ogłoszenie o zamówieniu
    Marek Okniński
    Zamawiający ma obowiązek opublikować ogłoszenie o zamówieniu. O wymogach dotyczących ogłoszenia o zamówieniu przeczytasz poniżej.
    Ogłoszenie o zamówieniu