Partnerzy serwisu:
Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż działek, mieszkań i lokali użytkowych na terenie Warszawy, Poznania, Lublina, Gdyni, Jeleniej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wysłanie oferty oraz wpłacenie wadium.

Działki, mieszkania, budynki  biurowo-administracyjne oraz lokale użytkowe znalazły się ofercie sprzedaży Banku PEKAO S.A. Większość nieruchomości służyła jako dawne oddziały banku. Lokale są przystosowane do prowadzenia na ich terenie działalności usługowej. PEKAO S.A. sprzedaje także działkę wraz ze znajdującym się na jej terenie lokalem mieszkalnym o powierzchni 1500 m2.  Postępowania mają charakter przetargów nieograniczonych. Ich rozstrzygnięcie nastąpi w październiku 2016 roku. Warunkiem udziału jest przesłanie oferty wraz z wymaganymi dokumentami, a także wpłacenie określonego wadium.

Przetarg w PEKAO S.A  Lokal mieszkalny w Warszawie

Przetarg w PEKAO S.A  Budynek biurowo-usługowy i warsztatowo-garażowy w Gorzowie Wielkopolskim

Przetarg w PEKAO S.A  Lokal użytkowy w Jeleniej Górze

Przetarg w PEKAO S.A  Lokal użytkowy w Poznaniu

Przetarg w PEKAO S.A  Lokal użytkowy w Poznaniu

Przetarg w PEKAO S.A  Lokal użytkowy w Lublinie

Przetarg w PEKAO S.A  Lokal użytkowy w Gdyni

 • Działka w centrum Szczecina

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Uniwersytet Szczeciński ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowego właściciela czeka działka wraz z budynkiem wpisanym do rejestru zabytków.
  Działka Uniwersytetu Szczecińskiego
 • Hotel w miejscowości Babimost

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  7 listopada 2016 roku odbędzie się przetarg nieograniczony na sprzedaż hotelu na terenie miejscowości Babimost. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 38.935.
  Hotel Babimost
 • Budynek warsztatowo-biurowy i hale magazynowe

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Warsztat i hale magazynowe na terenie miejscowości Łękno zostały wystawione na sprzedaż. Termin składania ofert upływa 31 sierpnia 2016 roku.
  Sprzedaż budynku warsztatowo-biurowego i hal magazynowych