Partnerzy serwisu:
Syndyk masy upadłości ENERGOMONTAŻ - POŁUDNIE S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłosił przetarg na sprzedaż Ośrodka Wczasowego w Mrzeżynie

Przedmiotem postępowania przetargowego jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego zabudowań Ośrodka Wczasowego. Składa się on z 4 budynków:

-          4 budynków wczasowych

-          3 budynków gospodarczych

-          budynku kawiarni

-          3 budynków socjalno-administracyjnych

-          budynku wielofunkcyjnego

-          12 domków campingowych

Charakter postępowania

Przetarg ma charakter nieograniczony. Warunkiem udziału jest wniesienie pisemnej oferty  do dnia 4 października 2016 do godziny 16:00 oraz wpłacenie wadium w wysokości 303 542 zł. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 10 października 2016 r. o godzinie 12:30, w budynku Sądu Rejonowego Katowice - Wschód w Katowicach Wydział X Gospodarczy ul. Lompy 14, sala 13.

 • Bank PEKAO S.A. sprzedaje nieruchomości

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż działek, mieszkań i lokali użytkowych na terenie Warszawy, Poznania, Lublina, Gdyni, Jeleniej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wysłanie oferty oraz wpłacenie wadium.
  Nieruchomości od PEKAO S.A
 • Działka w centrum Szczecina

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Uniwersytet Szczeciński ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowego właściciela czeka działka wraz z budynkiem wpisanym do rejestru zabytków.
  Działka Uniwersytetu Szczecińskiego
 • Hotel w miejscowości Babimost

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  7 listopada 2016 roku odbędzie się przetarg nieograniczony na sprzedaż hotelu na terenie miejscowości Babimost. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 38.935.
  Hotel Babimost
 • Hotel z restauracją

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Hotel o powierzchni 2.3296 ha został wystawiony na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej. Cena wywoławcza wynosi 1.023.000,0 zł.
  Hotel z restauracją