Przetargi w Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie

Zespół komunikaty.pl
25.11.2015 , aktualizacja: 26.11.2015 16:44
A A A
Nieruchomości w Warszawie

Nieruchomości w Warszawie (Agencja Gazeta)

AMW ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości. Wśród ofert przetargowych znajdują się lokale użytkowe w Warszawie i miejscowości Kazuń. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wniesienie określonego wadium.
Dobra wiadomość dla osób, które planują prowadzić działalność na terenie Warszawy. Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Warszawie ogłosiła kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości o charakterze użytkowym na terenie Warszawy i miejscowości Kazuń. Wszystkie nieruchomości mają charakter lokali użytkowych.. Najmniejsza nieruchomość ma powierzchnię 10m kwadratowych, a największa 93m kwadratowe. Ceny nieruchomości wahają się od 16 do 200 tysięcy złotych. Przetargi mają charakter nieograniczony. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wniesienie określonego wadium.

Przetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawiePrzetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawiePrzetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawiePrzetarg w AMW: Lokale użytkowe KazuńPrzetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawiePrzetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawiePrzetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawiePrzetarg w AMW: Lokale użytkowe w WarszawieZobacz także
Ogłoszenia różne