Nieruchomości nad Bałtykiem

Zespół komunikaty.pl
08.12.2015 , aktualizacja: 08.12.2015 14:25
A A A
Nieruchomości w Ustce

Nieruchomości w Ustce (fot.Shutterstock)

Gmina Miasta Ustka ogłosiła kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki, lokale użytkowe oraz mieszkania. Postępowania mają charakter przetargów ustnych, nieograniczonych.
Dobra wiadomość dla osób marzących o własnej działce, lub domu nad Bałtykiem. Gmina Miasta Ustka ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. Wśród ofert przetargowych znajdują się: działki, lokale użytkowe oraz mieszkania. Obiekty są usytuowane na ulicy Marynarki Polskiej w centrum Ustki. Najmniejsza oferowana w przetargu nieruchomośc na 14 m2, a największa 487 m 2.

Postępowania mają charakter przetargów ustnych, nieograniczonych. Jedynym warunkiem przystąpienia jest wniesienie określonego wadium. Termin składania ofert mija 11 stycznia 2016.

Przetarg w Ustce Działka i lokal o charakterze usługowo-mieszkalnym w UstcePrzetarg w Ustce Działka i lokal o charakterze usługowo-mieszkalnym w UstcePrzetarg w Ustce Działka i lokal o charakterze usługowo-mieszkalnym w UstcePrzetarg w Ustce Działka i lokal o charakterze usługowo-mieszkanlnym w UstcePrzetarg w Ustce Mieszkanie w UstcePrzetarg w Ustce Mieszkanie w UstceZobacz także
Ogłoszenia różne