Przetargi w Łodzi

Zespół komunikaty.pl
09.12.2015 , aktualizacja: 09.12.2015 12:52
A A A
Przetargi w Łodzi

Przetargi w Łodzi (fot.Shutterstock)

Przetargi na sprzedaż mieszkań, lokali użytkowych oraz możliwość dzierżawy nieruchomości znajdujących się na terenie miasta Łodzi. Postępowania przetargowe mają charakter nieograniczony. Warunkiem udziału jest wniesienie określonego wadium.
Urząd Miasta Łodzi ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą mieszkania, lokale użytkowe oraz nieruchomości przeznaczone do dzierżawy. Nieruchomości oferowane w przetargach znajdują się w różnych częściach Łodzi. Ceny wahają się od 52 000 do 230 000 zł.

Postępowania mają charakter przetargów nieograniczonych, warunkiem udziału jest wniesienie wadium określone przez Urząd Miasta Łodzi. Szczegółowe informacje na temat oferowanych nieruchomości można uzyskać w siedzibie Wydziału Majątku Miasta w Departamencie Gospodarowania Majątkiem UMŁ, w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, (IV p., pok. 457a lub 457) oraz pod numerami telefonów: (42) 638-43-31, 638-44-14, 638-47-81.

Przetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Nieruchomości w ŁodziPrzetarg Sprzedaż nieruchomości w ŁodziPrzetarg Sprzedaż nieruchomości w ŁodziPrzetarg Sprzedaż nieruchomości w ŁodziPrzetarg Sprzedaż nieruchomości w ŁodziPrzetarg Sprzedaż nieruchomości w Łodzi

Przetarg Lokale przeznaczone do dzierżawy w ŁodziPrzetarg Lokale przeznaczone do dzierżawy w ŁodziPrzetarg Lokale przeznaczone do dzierżawy w Łodzi

Zobacz także
Ogłoszenia różne