Partnerzy serwisu:
Budynek Dziecięcego Szpitala Uzdrowiskowego ?Zuch" na terenie Szczawna Zdroju został wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza wynosi 1 900 000 zł.

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A. w Szczawnie Zdroju ogłosiło II przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności do budynku Dziecięcego Szpitala Uzdrowiskowego "Zuch" wraz z prawem użytkowania działki, na której zlokalizowany jest szpital. Łączna powierzchnia nieruchomości to 7 517 m2. Cena wywoławcza wynosi 1 900 000 zł. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium w wysokości 190.000 zł. Przetarg odbędzie się 15.12.2016 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Spółki przy ul.Sienkiewicza 1 w Szczawnie Zdroju.

 • Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Syndyk masy upadłości ENERGOMONTAŻ - POŁUDNIE S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłosił przetarg na sprzedaż Ośrodka Wczasowego w Mrzeżynie
  Sprzedaż Ośrodka Wypoczynkowego
 • Bank PEKAO S.A. sprzedaje nieruchomości

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż działek, mieszkań i lokali użytkowych na terenie Warszawy, Poznania, Lublina, Gdyni, Jeleniej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wysłanie oferty oraz wpłacenie wadium.
  Nieruchomości od PEKAO S.A
 • Działka w centrum Szczecina

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Uniwersytet Szczeciński ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowego właściciela czeka działka wraz z budynkiem wpisanym do rejestru zabytków.
  Działka Uniwersytetu Szczecińskiego
 • Hotel w miejscowości Babimost

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  7 listopada 2016 roku odbędzie się przetarg nieograniczony na sprzedaż hotelu na terenie miejscowości Babimost. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 38.935.
  Hotel Babimost