Przetargi w Banku PEKAO S.A - na sprzedaż nieruchomości w całej Polsce

Zespół komunikaty.pl
17.09.2015 , aktualizacja: 24.09.2015 12:35
A A A
Bank Pekao S.A ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości

Bank Pekao S.A ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości (fot. Bank Pekao S.A.)

Bank PEKAO ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości na terenie całego kraju. Wśród ofert znajdują się między innymi: lokale usługowo - biurowe, działki, domy i mieszkania.
Warszawa, Kraków, Częstochowa, Olsztyn, Rzeszów, Łódź, Gdynia to tylko niektóre spośród miejscowości, w których Bank PEKAO S.A. sprzedaje swoje nieruchomości. Wszystkie przetargi zostały ogłoszone w trybie nieograniczonym. Warunkiem udziału w przetargach jest wniesienie określonego wadium. Ceny nieruchomości wahają się od 68 000 do 11 000 000 zł. Wśród oferowanych w przetargach obiektów znajdują się między innymi: pomieszczenia biurowe i usługowe, garaże, działki, czy też mieszkania. W większości nieruchomości mieściły się oddziały banku PEKAO S.A, dlatego lokale przygotowane są do prowadzenia działalności usługowej. Zainteresowani mogą zgłaszać dokumenty przetargowe do 6 października 2015 roku.

Przetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż lokalu użytkowego w OlsztyniePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż lokali użytkowych w WarszawiePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż biurowca w CzęstochowiePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż działek, lokali użytkowych i mieszkań w RzeszowiePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż budynku biurowo-usługowego w SłupskuPrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż budynku biurowo-usługowego w WarszawiePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż budynku biurowo-usługowego w ŁodziPrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż budynku biurowo-usługowego w MedycePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż biurowca i działek w GdyniPrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż domu i działki w WarszawiePrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż mieszkania w KaliszuPrzetarg Bank PEKAO S.A [oferta]: Przetarg na sprzedaż mieszkania w KrakowieZobacz także
Ogłoszenia różne