Partnerzy serwisu:

Najlepsze lokalizacje lokali użytkowych można znaleźć m.in. w ofercie instytucji publicznych. Często są położenie w centrach miast, mogą też wymagać sporych nakładów. Jeśli szukają Państwo lokali użytkowych trafiliście pod dobry adres! Serwis komunikaty.pl zawiera aktualne oferty z całej Polski.

Rozwiń dalej...
 

Lokale użytkowe

Lokale użytkowe mogą być wystawione na sprzedaż, ale częściej udostępniane są do najmu. Oferenci mogą przystąpić do przetargów, które prowadzone są w dwóch formach: przetargów ustnych, polegających na ustnej licytacji wysokości miesięcznego czynszu lub przetargu pisemnego ofertowego. Często przetargi organizuje się na większe lokale w atrakcyjnych lokalizacjach, m.in. centrach miast. Większość przetargów jest nieograniczona, a więc podejść może do niego każdy zainteresowany. W niektórych sytuacjach przetarg jest ograniczony, co oznacza, że jest skierowany wyłącznie do określonej grupy osób, np. przedsiębiorców czy mieszkańców wskazanego osiedla.  

W serwisie komunikaty.pl znajdą Państwo lokale użytkowe z całej Polski. Wystawione są one przez urzędy miast, towarzystwa budownictwa społecznego, ale też uniwersytety, jednostki wojskowe i wiele innych. Ograniczenie wyników tylko do tych interesujących jest możliwe dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Dzięki naszemu serwisowi nie muszą Państwo przez wiele godzin szukać ofert w różnych instytucjach. Wystarczy skorzystać z zakładki „Lokale użytkowe” w serwisie komunikaty.pl i ustawić alerty powiadomień.