Partnerzy serwisu:

Zabytki, infrastruktura specjalna czy budynki działalności publicznej, które straciły już ze swoje znaczenie – to tylko niektóre z obiektów, jakie znajdą Państwo w ofertach dostępnych w serwisie komunikaty.pl. To szeroka baza nieruchomości z całej Polski, którą warto poznać.

Rozwiń dalej...

Obiekty

Podkategorię „Obiekty” powinien znać każdy, kto szuka niestandardowej nieruchomości. Znajdą w niej Państwo informacje o sprzedaży czy dzierżawie np. obiektów zabytkowych, budynków specjalnych np. po kinach czy z istniejącą infrastrukturą techniczną. Oferta to jest ograniczona, ale bardzo atrakcyjna. Właścicielami takich obiektów są zazwyczaj jednostki publiczne. 

Sztab naszych specjalistów czuwa, aby w serwisie komunikaty.pl znajdowała się zawsze aktualna i jak najszersza oferta. Jesteśmy największą grupą wydawniczą w Polsce dzięki czemu współpracujemy z wieloma jednostkami, które na bieżąco udostępniają swoje ogłoszenia. Informacje o nich co prawda znajdą Państwo również w innych miejscach, przeważnie w Biuletynach Informacji Publicznej poszczególnych jednostek. Zapoznanie się z ofertami z całego kraju jednak jest czasochłonne oraz wymaga odnalezienia i sprawdzenia wielu miejsc w sieci. Dzięki naszemu serwisowi i użyciu wyszukiwarki przefiltrują Państwo „Obiekty” wyłącznie do tych które Państwa zainteresują. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, ale też zapisania się do newslattera i założenia alertów. Dostaną Państwo wszystkie najważniejsze informacje.