Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia syndyka o sprzedaży nieruchomości w Wrocławiu

Interesujesz się rynkiem nieruchomości, szukasz taniego lokalu, udziału we własności, a może maszyn po likwidacji firmy, pojazdu od syndyka, wyposażenia, mebli? Atrakcyjną opcją może okazać się udział w licytacjach komorniczych i śledzenie ogłoszeń od syndyków we Wrocławiu i okolicy! W serwisie komunikaty.pl znajdziesz kompletną bazę sprawdzonych licytacji komorniczych i ogłoszeń od syndyków we Wrocławiu. Dzięki informacjom, które tu zgromadziliśmy łatwo zorientujesz się wśród ogłoszeń i ofert w cenach obniżonych nawet o 50%.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Syndyk oferuje do sprzedaży w formie pisemnego konkursu ofert udziały w nieruchomościach położonych w miejscowości Tarnkowa

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk oferuje do sprzedaży w formie pisemnego konkursu ofert działkę położoną w Sidzinie

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert pisemnych na wybór nabywcy ruchomości wchodzących w skład masy upadłości Fruit Logistics sp. z o.o.

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położoną w Podstolicach

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położoną w Chojnach

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położoną w Kościelcu

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Stronnie

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej ogłasza przetarg na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 3/32 części w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Karczmiska Drugie

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości Spółdzielni Mleczarskiej „Bielmlek” oferuje do sprzedaży 15 wierzytelności (w tym sporne i bezsporne)

Syndycy i Komornicy Wierzytelności/ udziały

Syndyk masy upadłości Auto-Hit S.A. ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż ruchomości wchodzących w skład masy upadłości

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości, ruchomości, udziałów bądź wierzytelności od syndyków i komorników we Wrocławiu – to jest właściwe miejsce. Wrocław jest siedzibą władz województwa dolnośląskiego, stolicą województwa i powiatu wrocławskiego. Zarejestrowanych jest tu blisko 144 tysięcy firm, co stanowi 33,3 procent wszystkich firm w województwie dolnośląskim*. Komornicy i syndycy we Wrocławiu, z resztą jak w całej Polsce, mają ustawowy obowiązek informowania o swoich czynnościach. Dzięki serwisowi komunikaty.pl nie trzeba już przeglądać Biuletynów Informacji Publicznej, tablic ogłoszeń w sądach i wielu stron z ogłoszeniami publikowanymi przez syndyków i komorników we Wrocławiu. Teraz wystarczy kilka kliknięć we właściwą kategorię serwisu, by na bieżąco śledzić ogłoszenia o licytacjach, aukcjach, konkursach ofert, przetargach, sprzedaży ruchomości i nieruchomości w drodze postępowania upadłościowego, egzekucyjnego oraz windykacyjnego przeprowadzane przez syndyków i komorników we Wrocławiu. Aby żadna informacja nie umknęła Twojej uwadze, możesz też skorzystać z mailowych powiadomień!