Partnerzy serwisu:

Chcesz kupić wierzytelność, nieruchomość, ruchomość, grunt lub udziały od syndyka masy upadłościowej bądź w ramach działań egzekucyjnych? Ofertę dla siebie z pewnością znajdziesz w naszej wyszukiwarce. Niezależnie od tego, z jakiego powodu śledzisz publikacje ogłoszeń o sprzedaży wierzytelności i udziałów zamieszczane przez syndyków w całej Polsce lub w określonym regionie, to, czego szukasz, znajdziesz w serwisie komunikaty.pl! Oferowane przez sydynków ruchomości i nieruchomości często są bardzo atrakcyjne cenowo, stanowiąc doskonałą inwestycję dla kupującego.

Rozwiń dalej...
 

Wierzytelności / udziały

Serwis komunikaty.pl to na bieżąco aktualizowana baza ogłoszeń syndyków, likwidatorów i komorników, których ustawowym obowiązkiem jest podawanie do wiadomości publicznych podstawowych informacji na temat swoich działań. Obwieszczenia pojawiają się w określonych ustawą miejscach, między innymi w Biuletynach Informacji Publicznej, stronach internetowych poszczególnych instytucji i kancelarii czy prasie, a to wciąż nie wszystko, z czym trzeba być na bieżąco. Teraz można je poznać od razu również na stronie internetowej komunikaty.pl. Jesteśmy największą grupą medialną na polskim rynku wydawniczym, dzięki czemu możemy zaoferować wyjątkowo szeroki wybór obwieszczeń.

Jednym ze sposobów egzekwowania należności przez syndyka jest egzekucja z udziałów lub sprzedaż wierzytelności. Wśród publikowanych w serwisie komunikaty.pl ogłoszeń syndyków zajmujących się majątkiem firm i osób, można znaleźć więc nie tylko oferty sprzedaży całych nieruchomości i ruchomości, ale także na przykład części prawa własności. Co istotne, wygrany oferent, nie musi przejmować się przejęciem zobowiązań poprzedniego właściciela, gdyż wierzyciele zaspokajają się z kwoty sprzedaży. Zainteresowani zakupem wierzytelności i udziałów wystawionych na sprzedaż przez syndyka są chronieni przez prawo, a proces sprzedaży jest kontrolowany i przebiega zgodnie z wytycznymi sędziego-komisarza.