Partnerzy serwisu:

Szukasz ruchomości od syndyka lub komornika w atrakcyjnej cenie? Sprawdź wyszukiwarkę serwisu komunikaty.pl! Jeśli jakikolwiek przedmiot ma wyrażoną w walucie wartość, może trafić na licytację komorniczą i do sprzedaży przez syndyka. W kategorii „syndycy i komornicy ruchomości” znajdziesz więc to, czego szukasz a zarazem wiele ruchomości, których sprzedaż może zaskoczyć. Są tu: samochody, łodzie, meble biurowe, specjalistyczne maszyny przemysłowe i rolnicze, sprzęt budowlany, wyposażenie hal produkcyjnych, małe i duże AGD czy antyki, dzieła sztuki i biżuterię, a to wciąż nie wszystko.

Rozwiń dalej...

Ruchomości

W serwisie komunikaty.pl znajdziesz tylko sprawdzone oferty związane z ruchomościami od syndyków i komorników. Przeszukiwanie naszej bazy uławia uporządkowanie poszczególnych kategorii, intuicyjna wyszukiwarka i łatwa nawigacja serwisu. W obwieszczeniach o licytacji komornik i syndyk określają między innymi czas, miejsce, przedmiot oraz warunki licytacji, sumę oszacowania i cenę wywołania oraz miejsce i czas, w których można oglądać ruchomości. Tego wszystkiego można dowiedzieć się za pomocną kilku kliknięć w serwisie komunikaty.pl. Aby nie przegapić żadnego ogłoszenia o ruchomościach od syndyków i komorników można też skorzystać z alertów wysyłanych mailowo.

Szczególnie ważne dla potencjalnych nabywców ruchomości od syndyka i komornika jest to, że to, co nabywa jest w stanie wolnym od obciążeń. Nie trzeba więc martwić się, że zostanie na niego nałożony obowiązek regulowania jakikolwiek długów i zaległości, a w dokumentach ruchomości są jakiekolwiek nieścisłości. Nabywca staje się właścicielem ruchomości od syndyka lub komornika po uprawomocnieniu się przybicia i zapłaceniu całej ceny. Serwis komunikaty.pl ułatwia znalezienie ogłoszeń o ruchomościach od syndyków i komorników na miarę Twoich potrzeb!