Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia syndyka o sprzedaży nieruchomości w województwie dolnośląskim

Kompletna baza sprawdzonych licytacji komorniczych w województwie dolnośląskim.

Znajdziesz tu zawsze aktualną i najszerszą dostępną ofertę online pochodzącą od komorników i syndyków. Poznaj atrakcyjne licytacje komornicze w województwie dolnośląskim.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Syndyk masy upadłości "KOMABUD" ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Oświęcimiu

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk oferuje do sprzedaży w formie pisemnego konkursu ofert udziały w nieruchomościach położonych w miejscowości Tarnkowa

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk oferuje do sprzedaży w formie pisemnego konkursu ofert działkę położoną w Sidzinie

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert pisemnych na wybór nabywcy ruchomości wchodzących w skład masy upadłości Fruit Logistics sp. z o.o.

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położoną w Podstolicach

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położoną w Chojnach

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położoną w Kościelcu

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Stronnie

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej ogłasza przetarg na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 3/32 części w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Karczmiska Drugie

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości Spółdzielni Mleczarskiej „Bielmlek” oferuje do sprzedaży 15 wierzytelności (w tym sporne i bezsporne)

Syndycy i Komornicy Wierzytelności/ udziały

Śledzisz publikowane, zgodnie z ustawowym obowiązkiem, ogłoszenia syndyków i komorników z województwa dolnośląskiego? Wszyscy komornicy i syndycy z województwa dolnośląskiego – działający w 4 miastach na prawach powiatu, 26 powiatach, 35 gminach miejskich, 57 gminach miejsko-wiejskich i 77 gminach wiejskich – publikują komunikaty na ten temat do wiadomości publicznej. Aby być na bieżąco z najbardziej atrakcyjnymi licytacjami, konkursami ofert i innymi ogłoszeniami, które publikują syndycy i komornicy z dolnośląskiego, nie musisz już przeglądać wielu stron internetowych, prasy i Biuletynów Informacji Publicznej. Dodaj serwis komunikaty.pl do ulubionych stron internetowych, a nie umknie Ci żadne ogłoszenie syndyków i komorników z województwa dolnośląskiego. Możesz też skorzystać z wysyłanych mailowo alertów serwisu komunikaty.pl.

Prowadzone przez syndyków postępowania upadłościowe i licytacje komornicze w województwie dolnośląskim mogą być bardzo atrakcyjne dla potencjalnych kupujących. Bazę ogłoszeń syndyków i komorników w województwie dolnośląskim w serwisie komunikaty.pl można filtrować według kryteriów, którymi są: licytacje komornicze, nieruchomości, ruchomości, wierzytelności/udziały, restrukturyzacja, likwidacja i upadłość. Intuicyjne filtrowanie pozwala za pomocą kilku kliknięć znajdować dokładnie takie ogłoszenia syndyków i komorników z województwa dolnośląskiego, które spełniają kryteria wyszukiwania.

Serwis komunikaty.pl pozwala nie tylko wyszukiwać ogłoszenia syndyków i komorników z województwa dolnośląskiego i wszystkich innych województw. Tu znajdziesz także artykuły i poradniki, a także wzory dokumentów, orzeczenia, wyroki, postanowienia NSA oraz akty prawne. Dzięki temu, wszelkie wątpliwości co do treści znalezionych dzięki wyszukiwarce ogłoszeń syndyków i komorników z województwa dolnośląskiego, można wyjaśnić nie opuszczając strony komunikaty.pl.