Partnerzy serwisu:

Syndycy i komornicy przejmują majątek dłużnika, aby spłacić roszczenia wierzycieli. Mają oni ustawowy obowiązek informowania o swoich czynnościach. Dzięki informacjom zgromadzonym na portalu komunikaty.pl można doskonale orientować się wśród ogłoszeń i dokonywać zakupów na bardzo atrakcyjnych warunkach, często w znacznie obniżonych cenach.

Rozwiń dalej...
 

Syndycy i komornicy

Dzięki serwisowi komunikaty.pl nie trzeba już przeglądać wielu stron z ogłoszeniami publikowanymi przez syndyków i komorników. By na bieżąco śledzić ogłoszenia o licytacjach, aukcjach, konkursach ofert, przetargach, sprzedaży ruchomości i nieruchomości w drodze postępowania upadłościowego, egzekucyjnego oraz windykacyjnego przeprowadzane przez syndyków i komorników wystarczy monitorować jedną stronę internetową. Wszystkie licytacje i aukcje nieruchomości i ruchomości, o których informują syndycy i komornicy z całego kraju, zebrane są w jednym miejscu.

Jesteśmy największą grupą medialną w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować najszerszy wybór komunikatów syndyków i komorników z całego kraju. Portal komunikaty.pl zapewnia wszystkim zainteresowanym bezpłatny dostęp do obwieszczeń komorników i syndyków masy upadłościowej. Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki ogłoszeń na portalu komunikaty.pl i powiadomień dotyczących wielu ofert z całej Polski. Łatwe wyszukiwanie ogłoszeń syndyków i komorników umożliwia filtrowanie wyników wyszukiwań według kryteriów, jakimi są między innymi: województwo, miejscowość, numer zamówienia, data publikacji, data aukcji, licytacji lub przetargu, tryb postępowania, branża i wiele innych. Teraz, dzięki wyszukiwarce na portalu komunikaty.pl, żaden komunikat publikowany przez syndyków i komorników nie umknie zainteresowanym.