Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia syndyka o sprzedaży nieruchomości w województwie podkarpackim

Śledzisz ogłoszenia syndyków i komorników z województwa podkarpackiego, by być na bieżąco z najbardziej atrakcyjnymi ofertami, które publikują? Chcesz kupić nieruchomości, ruchomości bądź udziały od komornika lub syndyka na terenie Podkarpacia? Serwis komunikaty.pl powstał z myślą o Tobie!

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Syndyk masy upadłości AG CONSULT sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż ruchomości

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Syndyk Masy Upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż udziału  w nieruchomościach poł. w miejscowości Wara

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości Kwarcsystem sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż ruchomości

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Zarządca masy sanacyjnej Detal-Mix Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż ruchomości

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Syndyk masy upadłości Roberta Podlawskiego ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości położonych w miejscowości Dukla

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

 Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo własności działki poł. w Zaczerniu Nr 249 gm. Trzebownisko

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Syndyk masy upadłości Kwarcsystem sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż ruchomości wchodzących w skład masy

Syndycy i Komornicy Ruchomości

Syndyk masy upadłości Marii Wanat zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości położonych w Przemyślu

Syndycy i Komornicy Nieruchomości

Jeśli poszukujesz nieruchomości lub ruchomości od syndyka lub komornika w jednym z powiatów województwa podkarpackiego, z pewnością znajdziesz je w uaktualnianej na bieżąco bazie serwisu komunikaty.pl. Komornicy i syndycy z województwa podkarpackiego we wszystkich powiatach (bieszczadzkim, brzozowskim, dębickim, jarosławskim, jasielskim, kolbuszowskim i krośnieńskim) mają obowiązek publikacji komunikatów o swoich działaniach do wiadomości publicznej. W serwisie komunikaty.pl zbieramy wszystkie ogłoszenia syndyków i komorników z województwa podkarpackiego, dzięki czemu nie trzeba już śledzić innych miejsc - Biuletynów Informacji Publicznej, prasy czy stron internetowych kancelarii i sądów.

Portal komunikaty.pl to miejsce, w którym publikujemy i na bieżąco uzupełniamy najszerszą bazę online zawierającą ogłoszenia od komorników i syndyków w województwie podkarpackim. Dostępne ogłoszenia podzielone zostały na podkategorie związane z działaniami komorników i syndyków w województwie podkarpackim. Są to ogłoszenia o: licytacjach komorniczych, nieruchomościach, ruchomościach, wierzytelnościach i udziałach, restrukturyzacjach, likwidacjach i upadłościach. Można tu znaleźć zawsze aktualną i najszerszą dostępną ofertę online pochodzącą od komorników i syndyków na Podkarpaciu. Newsletter z alertami serwisu komunikaty.pl ułatwia śledzenie aktualności w kategorii, która Cię interesuje, dzięki czemu żadne obwieszczenie komorników i syndyków w województwie podkarpackim Ci nie umknie.