Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w pisemnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomośc-
01.09.2026
24.09.2026 23 dni do końca
34450112
Przetarg
KLIENT SERWISU
osoba kontaktowa: tel. 601 565 270
Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w pisemnym przetargu nieograniczonym, z obowiązkiem wniesienia wadium, na sprzedaż:
- udziału w wysokości 15/32 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej rolnej położonej w miejscowości Rafałówka, działka gruntu nr 51, o powierzchni 1,1131 ha (obręb nr 0035 Rafałówka), położona w gminie Zabłudów, w powiecie białostockim, KW nr BI1B/00124968/6,
- udziału w wysokości 20/32 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej rolnej położonej w miejscowości Rafałówka, dwie działki gruntu nr 158/5, 158/6, o łącznej powierzchni 0,7500 ha (obręb nr 0035 Rafałówka), położone w gm. Zabłudów, w powiecie białostockim, KW nr BI1B/00129886/2.
Oferty należy składać w terminie do dnia 24 września 2026 roku do godziny 12:00 w Kancelarii Radcy Prawnego Aliny Sobolewskiej przy ul. Złotej 2 lok. U10 w Białymstoku. Łącznie z ofertą należy też wpłacić określone regulaminem wadium na rachunek numer 05 8769 0002 0156 9566 2000 0010.
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.kancelariasobolewska.pl w zakładce restrukturyzacja i upadłość, pod numerem telefonu 601 565 270 oraz mailem: upadlosc@kancelariasobolewska.pl