Obwieszczenie dotyczące ponownego rozpatrzenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowe
03.09.2026
34450067
DZIELNICA BEMOWO M.ST. WARSZAWY IDWEW 5252248481-01000
ul. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 70
01-381
WARSZAWA
Znak sprawy: UD-I-WAB-A.6740.77.2025.ASZ
OBWIESZCZENIE
Na podstawie art. 11f ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 311) oraz zgodnie z art. 61 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r., poz. 1691),
zawiadamiam,
że została wydana z upoważnienia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy decyzja nr 91/BEM/ZRID/2026 z dnia 10 sierpnia 2026 r. o umorzeniu postępowania w sprawie ponownego rozpatrzenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie odcinków dróg publicznych: ulic 4 KD-D i 6 KD-L wraz z połączeniem z ul. Szeligowską oraz budową kanału technologicznego, infrastruktury towarzyszącej (odwodnienie, oświetlenie drogi) i infrastruktury technicznej (sieć wodociągowa, sanitarna, elektroenergetyczna, ciepłownicza) na działkach ewid. nr 2/4 (2/9, 2/10, 2/11), 5/2 (5/4, 5/5), 6 (6/1, 6/2, 6/3), 7/1 (7/7, 7/8), 7/6 (7/9, 7/10), 17/4 (17/5, 17/6, 17/7, 17/8) z obrębu 6-13-02 oraz na części dz. ewid. nr 2/2, 16/1 z obrębu 6-13-02 oraz na części dz. ewid. 14/3, 14/4 z obrębu 6-13-04, w jedn. ew. 146502_8, Dzielnica Bemowo, położonych w rejonie ul. Szeligowskiej w Warszawie.
Informuję, że strony mogą zapoznać się z treścią ww. decyzji w Wydziale Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Bemowo, w godzinach przyjęć interesantów tj.: poniedziałki w godz. 800-1530 i czwartki w godz. 800-1530, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę.
Zgodnie z art. 11f ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, o wydaniu decyzji pozostałe strony zawiadamia się w drodze obwieszczenia.
Zgodnie z art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r., poz. 1691) decyzję uważa się za doręczoną po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia.
Od decyzji służy prawo wniesienia odwołania do Wojewody Mazowieckiego za pośrednictwem organu wydającego decyzję, w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.
z up. Prezydenta m.st. Warszawy
Sylwia Kubicka
Kierownik Referatu Administracji Architektoniczno-Budowlanej w Wydziale Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Bemowo
/podpisano bezpiecznym podpisem elektronicznym
weryfikowany kwalifikowanym certyfikatem/