Obwieszczenie o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie odcinków dróg publicznych kategorii gminnych
03.09.2026
34450068
DZIELNICA BEMOWO M.ST. WARSZAWY IDWEW 5252248481-01000
ul. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 70
01-381
WARSZAWA
Znak sprawy: UD-I-WAB-A.6740.88.2025.ASZ
OBWIESZCZENIE
Na podstawie art. 11f ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 311) oraz zgodnie z art. 61 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r., poz. 1691),
zawiadamiam,
że w dniu 12 sierpnia 2026 r. na wniosek Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, działającego przez Pana Macieja Wójtowicza – Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy na podstawie upoważnienia nr GP-OR.0052.1760.2024 z dnia 3 czerwca 2024 r., złożonego w dniu 12 listopada 2025 r., uzupełnionego w dniu 3 sierpnia 2026 r. w wyniku postanowienia nr 39/BEM/PA/2026 z dnia 4 lutego 2026 r.,
została wydana z upoważnienia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
decyzja nr 96/BEM/ZRID/2026 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie odcinków dróg publicznych kategorii gminnych: 17KD-D i 16 KD-D (ul. Podgrodzie) wraz z połączeniem z ul. Sochaczewską oraz budową kanałów technologicznych, infrastruktury towarzyszącej (odwodnienie, oświetlenie dróg) i infrastruktury technicznej (sieci: wodociągowa, kanalizacji ogólnospławnej, elektroenergetyczna, gazowa na działkach ewid. nr 1 (1/1, 1/2), 2 (2/1, 2/2), 3 (3/1, 3/2), 5 (5/1, 5/2, 5/3), 6/1 (6/5, 6/6), 6/2, 6/3, 6/4 (6/7, 6/8), 7 (7/1, 7/2, 7/3), 8 (8/1, 8/2, 8/3, 8/4), 9 (9/1, 9/2, 9/3, 9/4), 46/6 (46/16, 46/17), 46/7 z obrębu 6-13-07 oraz na działkach ewid. nr 1/6, 1/7 z obrębu 6-13-08, w jedn. ew. 146502_8, położonych w rejonie ul. Podgrodzie, Dzielnica Bemowo, w Warszawie.
(numery ewidencyjne działek usytuowania obiektu – drogi; w nawiasach – numery działek po podziale; tłustym drukiem – numery działek przeznaczonych pod inwestycję).
Decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej zatwierdzono projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany oraz zatwierdzono podział dziełek ewidencyjnych.
Informujemy, że strony mogą zapoznać się z treścią ww. decyzji w Wydziale Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Bemowo, w godzinach przyjęć interesantów tj.: poniedziałki w godz. 800-1530 i czwartki w godz. 800-1530, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę.
Zgodnie z art. 11f ust. 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, o wydaniu decyzji pozostałe strony zawiadamia się w drodze obwieszczenia.
Zgodnie z art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r., poz. 1691) decyzję uważa się za doręczoną po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia.
Od decyzji służy prawo wniesienia odwołania do Wojewody Mazowieckiego za pośrednictwem organu wydającego decyzję, w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.
z up. Prezydenta m.st. Warszawy
Bartosz Czarnecki
Zastępca Naczelnika
Wydziału Architektury i Budownictwa
dla Dzielnicy Bemowo
/pismo podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym/