Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublin w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej
04.09.2026
34451033
osoba kontaktowa: tel. 81-466-22-41
AB-ID-II.6740.23.2026 Lublin, dnia 31 sierpnia 2026 r.
OBWIESZCZENIE
PREZYDENTA MIASTA LUBLIN
w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej
Na podstawie art. 11f ust. 3, 4 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 311), oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r., poz. 1691)
i art. 95 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r., poz. 670), zawiadamiam, że na wniosek złożony przez:
Prezydenta Miasta Lublin reprezentowanego przez
Dyrektora Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie
zatwierdzono projekt i wydano decyzję nr 640/26
o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej:
rozbudowy ul. Sławinkowskiej (drogi powiatowej nr 2392L) w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od ul. Mieczykowej do ul. Kameliowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, na działkach:
1. W LINIACH ROZGRANICZAJĄCYCH INWESTYCJI
|
pod rozbudowę drogi powiatowej nr 2392L – ul. Sławinkowskiej |
|
|
Miasto Lublin, obręb 31 – Sławinek |
|
|
ark. 1 |
2/2, 204/9 |
|
ark. 2 |
29/29, 29/31, 30/14, 30/12, 30/10 |
|
ark. 3 |
1/6, 2/6, 4/1 |
2. POZA LINIAMI ROZGRANICZAJĄCYMI TEREN INWESTYCJI
|
pod budowę i przebudowę sieci uzbrojenia terenu |
|
|
Miasto Lublin, obręb 31 – Sławinek |
|
|
ark. 1 |
2/1, 190/8, 194/3, 194/7 |
|
ark. 2 |
17/1 |
Decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności
Z treścią decyzji Nr 640/26 z dnia 31 sierpnia 2026 r., zapoznać się można w Wydziale Architektury Budownictwa Urzędu Miasta Lublin przy ul. Wieniawskiej 14 (X piętro, pok. 1000, tel. 81-466-22-41), w godzinach pracy Urzędu. W sprawach, w których niezbędne jest stawiennictwo osobiste oraz w przypadku zamiaru zapoznania się z aktami sprawy osobiście, ze względów organizacyjnych należy wcześniej umówić wizytę telefonicznie.
W związku z powyższym informuję, ze zgodnie z art. 49 Kodeksu postępowania administracyjnego, zawiadomienie niniejsze uważa się za dokonane po upływie czternastu dni od dnia publicznego ogłoszenia, tj. od daty ukazania się obwieszczenia na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Lublin, na stronie internetowej Urzędu oraz w prasie lokalnej.
Stronom postępowania przysługuje prawo do wniesienia odwołania do Wojewody Lubelskiego za pośrednictwem Prezydenta Miasta Lublin, w terminie: dla wnioskodawcy 14 dni od dnia otrzymania decyzji, dla pozostałych stron 14 dni od dokonania zawiadomienia o jej wydaniu.