Burmistrz Miasta i Gminy Cybinka ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych
28.08.2026
34449811
Przetarg
URZĄD MIEJSKI W CYBINCE
ul. SZKOLNA 5
69-108
CYBINKA
OGŁOSZENIE
Burmistrz Miasta i Gminy Cybinka
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek
niezabudowanych, o nr:
- 599/50 obręb Cybinka o pow. 0.1316 ha – cena wywoławcza 92 550,00 zł, wadium 12 000,00 zł,
- 599/51 obręb Cybinka o pow. 0.1328 ha – cena wywoławcza 93 400,00 zł, wadium 12 000,00 zł,
- 599/52 obręb Cybinka o pow. 0.1339 ha – cena wywoławcza 91 170,00 zł, wadium 12 000,00 zł,
Księga wieczysta ZG1K/00031373/3. Wg planu ogólnego strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniowa jednorodzinną. Do wylicytowanej ceny nieruchomości zostanie doliczony należny podatek VAT. Termin
I przetargu wyznaczony był na 02.07.2026 r., termin II przetargu wyznaczony był na 10.08.2026 r. Przetarg odbędzie się w dniu 28.09.2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Cybince. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium, najpóźniej do dnia 25.09.2026 r. Pełną informację dotyczącą nieruchomości zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego ul. Szkolna 5, Cybinka. Ogłoszenie dostępne jest na stronie internetowej www.cybinka.pl. Szczegółową informację można uzyskać w Referacie Gospodarowania Nieruchomościami, Mieniem Komunalnym
i Środowiska pok. 10 A, tel. 683911440 wew. 7.