Prezydenta Miasta Tarnowa zawiadamia o I przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości poł. w rejonie ul. Turystycznej w Tarnowie
Cena
104 000,00 PLN
Data publikacji
26.08.2026
Lokalizacja (ogłoszeniodawca)
Numer ogłoszenia
34449288
Kategoria i podkategoria ogłoszenia
Tryb postępowania
Przetarg
URZĄD MIASTA TARNOWA
ul. MICKIEWICZA 2
33-100
TARNÓW
Wyciąg z ogłoszenia Prezydenta Miasta Tarnowa
o I przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej
w rejonie ul. Turystycznej w Tarnowie.
- Do sprzedaży przeznacza się nieruchomość położoną w rejonie ul. Turystycznej w Tarnowie stanowiącą własność Gminy Miasta Tarnowa, oznaczony numerami działki 4/8 obrębu 208 o powierzchni 1350 m2 objętą księga wieczystą TR1T/00121990/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tarnowie;
- Nieruchomości przeznaczony jest do sprzedaży do właścicieli lub użytkowników wieczystych nieruchomości przyległych nieruchomość oznaczonych numerami 4/7 obrębu 208 lub działki nr 4/80 obrębu 208.
- Cena wywoławcza dla nieruchomości wynosi: 104 000,00 zł brutto (słownie: sto cztery tysiące złotych), w tym podatek od towarów i usług według stawki 23%.
- Przetarg odbędzie się w dniu 30 września 2026 r. w budynku Urzędu Miasta Tarnowa, przy ul. Wałowa 10, I piętro Sala Boczna przy Sali Lustrzanej o godz. 900.
- W przetargu mogą brać udział właściciele nieruchomości przyległych, które wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 15 600,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy sześćset złotych) na konto Urzędu Miasta Tarnowa Bank PKO Bank Polski Nr 15 1020 2892 0000 5002 0765 9693 w taki sposób, aby najpóźniej w dniu 23 września 2026 roku wadium znajdowało się na rachunku bankowym organizującego przetarg ustny ograniczony. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy tut. Urzędu.
- Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium i złożenie przez właściciela nieruchomości przyległej pisemnego oświadczenia o uczestnictwie w przetargu. Oświadczenie należy złożyć w terminie do dnia 23 września 2026 roku, w godzinach pracy Urzędu Miasta Tarnowa w Wydziale Geodezji i Nieruchomości ul. Nowa 3 pok. 212.
- Ogłoszenie o przetargu wywieszone zostało na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Tarnowa ul. Nowa 3 i 4, a także opublikowane zostało na stronie internetowej Urzędu Miasta Tarnowa oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.
- Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Urzędzie Miasta Tarnowa, Wydziale Geodezji i Nieruchomości ul. Nowa 3, 33-100 Tarnów, pok. nr 205, II piętro, tel. (14) 68 82 755.