Ogłoszenie Burmistrz Miasta i Gminy Cybinka ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych, o nr: - 255/13 obręb Białków i 255/14 obręb Białków
02.09.2026
34450578
Przetarg
URZĄD MIEJSKI W CYBINCE
ul. SZKOLNA 5
69-108
CYBINKA
OGŁOSZENIE
Burmistrz Miasta i Gminy Cybinka
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek
niezabudowanych, o nr:
- 255/13 obręb Białków o pow. 0.1579 ha – cena wywoławcza 90 500,00 zł, wadium 10 000,00 zł,
- 255/14 obręb Białków o pow. 0.1587 ha – cena wywoławcza 90 900,00 zł, wadium 10 000,00 zł,
Księga wieczysta ZG1K/0003184/5. Wg planu ogólnego strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową. Przetarg odbędzie się w dniu 05.10.2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Cybince. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium, najpóźniej do dnia 03.10.2026 r. Pełną informację dotyczącą nieruchomości zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego ul. Szkolna 5, Cybinka. Ogłoszenie dostępne jest na stronie internetowej www.cybinka.pl. Szczegółową informację można uzyskać w Referacie Gospodarowania Nieruchomościami, Mieniem Komunalnym i Środowiska pok. 10 A, tel. 683911440 wew. 7.