Burmistrz Solca Kujawskiego ogłasza: III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, położonej w Solcu Kujawskim przy ulicy Kujawskiej
03.09.2026
08.10.2026 32 dni do końca
34450780
Przetarg
URZĄD MIEJSKI W SOLCU KUJAWSKIM
ul. 23 STYCZNIA 7
86-050
SOLEC KUJAWSKI
osoba kontaktowa: tel.: (52) 387 01 19, e-mail: nieruchomosci@soleckujawski.pl
Wyciąg z ogłoszenia
BURMISTRZ SOLCA KUJAWSKIEGO
ogłasza:
III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Solec Kujawski, położonej w Solcu Kujawskim przy ulicy Kujawskiej,
- nr ew. 2894, o pow. 0,1118 ha, objętej KW nr BY1B/00244652/4.
Cena wywoławcza netto wynosi: 123 600,00 zł
Wadium wynosi: 12 360,00 zł (wpłata do 05.10.2026 r.)
Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2026 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7.
- nr ew. 2895, o pow. 0,1003 ha, objętej KW nr BY1B/00244652/4.
Cena wywoławcza netto wynosi: 110 800,00 zł
Wadium wynosi: 11 080,00 zł (wpłata do 05.10.2026 r.)
Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7.
- nr ew. 2896, o pow. 0,1018 ha, objętej KW nr BY1B/00244652/4.
Cena wywoławcza netto wynosi: 112 500,00 zł
Wadium wynosi: 11 250,00 zł (wpłata do 05.10.2026 r.)
Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2026 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7.
- nr ew. 2897, o pow. 0,1011 ha, objętej KW nr BY1B/00244652/4.
Cena wywoławcza netto wynosi: 111 700,00 zł
Wadium wynosi: 11 170,00 zł (wpłata do 05.10.2026 r.)
Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2026 r. o godz. 1200 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7.
- nr ew. 2898, o pow. 0,1012 ha, objętej KW nr BY1B/00244652/4.
Cena wywoławcza netto wynosi: 111 800,00 zł
Wadium wynosi: 11 180,00 zł (wpłata do 05.10.2026 r.)
Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2026 r. o godz. 1300 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7.
- nr ew. 2899, o pow. 0,1038 ha, objętej KW nr BY1B/00244652/4.
Cena wywoławcza netto wynosi: 114 700,00 zł
Wadium wynosi: 11 470,00 zł (wpłata do 05.10.2026 r.)
Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2026 r. o godz. 1400 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Solcu Kujawskim, ul. 23 Stycznia 7.
Dodatkowe informacje o przetargach uzyskać można w Urzędzie Miejskim w Solcu Kujawskim przy ulicy 23 Stycznia 7, pokój nr 5,
tel.: (52) 387 01 19, e-mail: nieruchomosci@soleckujawski.pl.
Pełne teksty ogłoszeń dostępne są na stronie internetowej bip.soleckujawski.pl, a także na tablicy ogłoszeń
w Urzędzie Miejskim w Solcu Kujawskim przy ulicy 23 Stycznia 7.