Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej
03.09.2026
34450800
Przetarg
URZĄD MIASTA SKARŻYSKO-KAMIENNA
ul. SIKORSKIEGO 18
26-110
SKARŻYSKO-KAMIENNA
WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU
Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonym przez Starostę Skarżyskiego jako działka nr 298/18 (obręb 0008 Bzinek, arkusz mapy nr 45) o powierzchni 0,0808 ha, położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Pszennej.
Dla nieruchomości będącej przedmiotem przetargu w Sądzie Rejonowym w Skarżysku-Kamiennej w V Wydziale Ksiąg Wieczystych urządzona jest księga wieczysta nr KI1R/00008947/8.
- Cena wywoławcza przy sprzedaży nieruchomości wynosi: 156 800,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt sześć tysięcy osiemset złotych 00/100) + 23% VAT.
Wadium w wysokości: 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100).
Otwarcie przetargu nastąpi w dniu 5 października 2026 r. o godzinie 09.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego 18, sala konferencyjna (nr 201) II piętro.
Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna na stronach internetowych: www.um.skarzysko.pl, www.bip.skarzysko.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego 18.
Dodatkowe informacje odnośnie przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego 18, Wydział Gospodarki Nieruchomościami pok. nr 023 (parter) – tel. 41 25-20-179.
Skarżysko-Kamienna, dnia 01.09.2026 r