Wójt Gminy Grunwald ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie Stębark
104 863,00 PLN
03.09.2026
05.10.2026 32 dni do końca
34450807
Przetarg
osoba kontaktowa: tel. (89) 621 73 03
WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O III PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM
Wójt Gminy Grunwald ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 460 o powierzchni 0,3537 ha, położonej w obrębie Stębark, dla której Sąd Rejonowy w Ostródzie prowadzi księgę wieczystą EL1O/00029480/0.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Grunwald uchwalonym Uchwałą II/12/2018 Rady Gminy Grunwald w dniu 30 listopada 2018 r.
w obrębie geodezyjnym Stębark działka 460, wskazana została jako teren zabudowy mieszkalno-usługowy.
Cena wywoławcza: 104 863,00 zł brutto + 23% VAT.
Wadium: 10 486,00 zł, płatne do dnia 30 września 2026 r. na konto Gminy Grunwald
BS w Olsztynku nr 76 8823 0007 2001 0000 1775 0004.
Przetarg odbędzie się: 5 października 2026 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy Grunwald
w Gierzwałdzie, pokój nr 3.
Ogłoszenie podaje się do publicznej wiadomości na tablicy Urzędu Gminy Grunwald, w Biuletynie Informacji Publicznej, a wyciąg z ogłoszenia o przetargu w prasie.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Grunwald z siedzibą w Gierzwałdzie, pokój nr 2, tel. (89) 621 73 03.
Z up. Wójta
Sylwia Sadowska-Yusufoglu
Zastępca Wójta