Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służewiec” w Warszawie ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie robót
04.09.2026
21.10.2026 47 dni do końca
34451128
Przetarg
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "SŁUŻEWIEC"
ul. BEŁDAN 2
02-695
WARSZAWA
osoba kontaktowa: tel. 881 754 076, 533 022 788
Ogłoszenie
o przetargu nieograniczonym nr 1/I/2026
Zamawiający, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służewiec” w Warszawie ogłasza przetarg nieograniczony nr 1/I/2026 na wykonanie robót mających na celu rozbiórkę na terenie działki nr ewid. 2, obręb 1-04-20 przy ul. Gotarda 16 w Warszawie, istniejącego pawilonu usługowo-handlowego, wykonanie przekładek kolidującej infrastruktury technicznej, rozbiórkę budek handlowych na targowisku oraz wywóz i utylizację odpadów.
Postępowanie przetargowe zostanie przeprowadzone na podstawie postanowień Regulaminu udzielania zamówień na roboty, dostawy i usługi budowlano – remontowe i konserwacyjne w SM „Służewiec” w Warszawie („Regulamin”), dostępnym w siedzibie Spółdzielni i na jej stronie internetowej: https://smsluzewiec.pl/files/regulamin_udzielania_zamowien_130122.pdf oraz w oparciu o przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres, w tym również wymagania i warunki dotyczące zatrzymania lub zwrotu wadium zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia. Cena zakupu Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wynosi 300,00 zł (słownie: trzysta złotych 00/100) brutto. Zapłata ceny winna być dokonywana na rachunek bankowy nr 28 1020 1169 0000 8302 0011 3696 należący do Zamawiającego, z adnotacją: „Zapłata za SIWZ Przetarg nr 1/I/2026”.
Oferenci mogą odebrać Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia pod adresem (02-679 Warszawa, ul. Modzelewskiego 15/ biuro administracji) od godz. 12.00 dnia 7 września 2026 r., po złożeniu kopii potwierdzenia wpłaty ceny zakupu Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Cały przedmiot zamówienia powinien zostać wykonany w okresie od listopada 2026 r. do kwietnia 2027 r.
Termin i miejsce składania ofert: do dnia 21 października 2026 r. do godz.15.00 w Sekretariacie siedziby Zamawiającego przy ul. Bełdan 2, 02 – 695 Warszawa.
Oferenci chcący wziąć udział w przetargu nieograniczonym nr 1/I/2026 składają dokumenty potwierdzające możliwość wzięcia udziału w postępowaniu oraz wnoszą wadium w wysokości 30.000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych 00/100). Wadium może być wniesione w jednej lub w kilku następujących formach: pieniądzu, gwarancjach bankowych lub gwarancjach ubezpieczeniowych, przy czym za skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu uznaje się wadium, które znajdzie się na rachunku bankowym Zamawiającego najpóźniej w dniu 21 października 2026 r. a w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna, złożenie wraz z ofertą oryginału dokumentu wadialnego – gwarancji najpóźniej w dniu 21 października 2026 r.
Osobą wyznaczoną do kontaktu z Oferentami i udzielania im informacji jest Pani Edyta Paczkowska (stanowisko: specjalista do spraw obsługi inwestycji, tel. 881 754 076) oraz Pan Krzysztof Gręda, tel. 533 022 788.
Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie Zamawiającego (adres: 02-695 Warszawa, ul. Bełdan 2, Sala Konferencyjna) w dniu 22.10.2026 r. godz. 10.00 .
Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
Zamawiający (organizator przetargu):
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służewiec” w Warszawie
adres: 02-695 Warszawa, ul. Bełdan 2
przetargi@smsluzewiec.pl, tel. 22 843 68 51, fax. 22 843 64 16.