WSM ,,Żoliborz Centralny" w Warszawie ogłasza przetarg nieograniczony pisemny na ustanowienie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego
491 000,00 PLN
04.09.2026
02.10.2026 28 dni do końca
34451097
Przetarg
WSM " ŻOLIBORZ CENTRALNY"
ul. PRÓCHNIKA 6
01-585
WARSZAWA
WSM ,,Żoliborz Centralny" w Warszawie (01-585) z siedzibą przy ul. Próchnika 6, ogłasza przetarg nieograniczony pisemny na ustanowienie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego o pow. 22,59 m2 przy ul. Próchnika 8 w Warszawie. Cena wywoławcza 491.000,00 zł. Lokal można oglądać od dnia 04.09.2026 r. do dnia 01.10.2026 r. Oferty można składać do dnia 02.10.2026 r. do godziny 13:00. Rozstrzygnięcie przetargu odbędzie się w dniu 05.10.2026 r. o godz. 12:00, w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl